40. Lek na całe zło.

Oczekiwał prawa, a oto - bezprawie; sprawiedliwości, a oto - krzyk. Izajasza 5,7. "Nigdy za stary, nigdy za zły, nigdy za późno, nigdy za chory, aby zacząć od zera po raz kolejny." - Bikram Choudhury Dzisiaj bardziej, niż kiedykolwiek zastanawiamy się nad trudnymi...

39. Twoja tożsamość.

Tamat tożsamości stał się dla mnie bardo ważny odkąd zaczęłam wgłębiać się bardziej w zagadnienia rozwoju osobistego. Rozwój osobisty natomiast jest jednym z etapów w mojej transformacji życiowej. Transformacja ta dotyczy nawrócenia, czyli zmiany mojego...

38. Poznać i pokochać siebie.

Bo Ty stworzyłeś nerki moje, Ukształtowałeś mnie w łonie matki mojej. Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie.Biblia Warszawska Ps 139:13-14 Zbyt mało ludzi akceptuje siebie, a co dopiero mówić o...

37. Jak kształtują się nasze nawyki?

Kiedy w końcu doszło do mnie, że wiele w swoim życiu robię źle, odwrotnie, niż powinnam to zaczęłam zastanawiać się nad mechanizmami działań człowieka. Zadawałam sobie ciągle pytanie dlaczego inaczej myślę i inaczej postępuję od większości ludzi. Fakt, że często mamy...

Oboje z Meżem, po naszym nawróceniu uznaliśmy, że najważniejszą wartością w życiu człowieka jest poddać się Bogu.

Chcemy prowadzić nowe, lepsze życie dzięki prawdziwej mądrości pochodzącej od Boga. Przez lata oboje borykaliśmy się z wieloma problemami i udało nam się dzięki Bogu z nich uwolnić. Na naszej stronie będziemy składać świadectwo o tym jak wszechmocny, wspaniały i miłosierny jest nasz Bóg.

Kierujemy sie biblijnymi  zasadami wiary. Wierzymy że:

  • Bóg jest w trzech osobach. Bóg Ojciec, Duch Święty i Syn Boży.
  • Biblia jest natchnionych Słowem Bożym.
  • Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, który umarł za nas na krzyżu, powróci po swoje dzieci, którym da życie wieczne.
  • Zbawienie jest z łaski przez wiarę.
  • Każdy może stać się dzieckiem bożym i zostać zbawiony. Każdy kto ukorzy się przed Bogiem, wyzna swoje grzechy i przyjmie ofiarę Jezusa Chrystusa.
  • Uznajemy chrzest przez zanurzenie w świadomym wieku. Poprzez, który każdy może zadeklarować oddanie swojego życia Bogu.
Pragniemy zaznaczyć, że nie prowadzimy dyskusji na temat różnic w naukach kościołów. Ani żadnych innych doktrynalnych. Nie jesteśmy nauczycielami, ale sługami Chrystusa, którzy składają świadectwo o nim. Skupiamy się na Słowie Bożym i własnych doświadczeniach. Przez co chcemy pokazać ogromna miłość Boga do człowieka.

Do poczytania

Zapraszam Cię do zakupu mojej pierwszej książki. Książka ta kończy moją przygodę z fryzjerstwem w aspekcie zawodowym i rozpoczyna moją przygodę z pisaniem ku Chwale Boga.

Ksiażka jest do kupienia miedzy innymi tu:

https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,117993,Wspolczesnie-o-wlosach

https://www.gandalf.com.pl/b/wspolczesnie-o-wlosach/

https://www.dvdmax.pl/wspolczesnie-o-wlosach-ewelina-chrusciel-ksiazka,art697473

Polecane przez nas

Nasza najnowsza książka pod tytułem” Czy warto wierzyć”

niestety jeszcze nie jest gotowa w tej chwili, ale mocno nad nią pracujemy. Śledź nas w social mediach i odwiedzaj naszą stronę www, a na pewno dowiesz się, gdy tylko ją ukończymy.

Prośba o modlitwę

Potrzebujesz duchowego wsparcia?

Napisz do nas, a postaramy się Ciebie wesprzeć!

6 + 14 =

Kontakt

Na razie niestety nie mamy jeszcze swojego biura, ale jesli masz jakieś pytania to napisz do nas!