48. Wybacz sobie!

Jako dziecko i osoba dorosła już byłam bardzo zagubiona i po uszy wplątana w kłopoty życiowe co wynikało z wychowywania się w niesprzyjających warunkach. Co z kolei skutkowało problemami na wielu płaszczyznach. Kiepskimi relacjami międzyludzkimi, brakiem kontroli nad...

47. Postanowiłam być szczęśliwa!

Odkąd pamiętam zawsze chciałam być szczęśliwa, mimo że nie wiedziałam zupełnie jak to szczęście miałoby wyglądać. Ci którzy znają historię mojego życia wiedzą, że dzisiaj jest mi łatwiej być szczęśliwą. Przede wszystkim, bo znam Boga, mam cudowną rodzinę,...

46. Złe nawyki niszczą twoje życie.

Zauważyłam, że w naszym życiu, nawet jeśli wszystko idzie jak po przysłowiowym sznurku, to i tak co jakiś czas wydarzy się coś, co zatrzymuje nasz proces ulepszania. Albo mamy jakiś nagły wyjazd, albo nieplanowane wydatki, albo musimy komuś pomóc, albo jeszcze coś...

45. Nie panikuj i zacznij w końcu żyć!

Nie zapomnę, jak się czułam beznadziejnie, kiedy rozpoczęła się pandemia. Nie mogłam uwierzyć, że żyjemy w sytuacji, o której czytałam wcześniej tylko w historii. Uświadomiłam sobie wtedy jak bardzo nie docenialiśmy wszyscy tego, że tyle lat żyliśmy we względnym...

Oboje z Meżem, po naszym nawróceniu uznaliśmy, że najważniejszą wartością w życiu człowieka jest poddać się Bogu.

Chcemy prowadzić nowe, lepsze życie dzięki prawdziwej mądrości pochodzącej od Boga. Przez lata oboje borykaliśmy się z wieloma problemami i udało nam się dzięki Bogu z nich uwolnić. Na naszej stronie będziemy składać świadectwo o tym jak wszechmocny, wspaniały i miłosierny jest nasz Bóg.

Kierujemy sie biblijnymi  zasadami wiary. Wierzymy że:

  • Bóg jest w trzech osobach. Bóg Ojciec, Duch Święty i Syn Boży.
  • Biblia jest natchnionych Słowem Bożym.
  • Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, który umarł za nas na krzyżu, powróci po swoje dzieci, którym da życie wieczne.
  • Zbawienie jest z łaski przez wiarę.
  • Każdy może stać się dzieckiem bożym i zostać zbawiony. Każdy kto ukorzy się przed Bogiem, wyzna swoje grzechy i przyjmie ofiarę Jezusa Chrystusa.
  • Uznajemy chrzest przez zanurzenie w świadomym wieku. Poprzez, który każdy może zadeklarować oddanie swojego życia Bogu.
Pragniemy zaznaczyć, że nie prowadzimy dyskusji na temat różnic w naukach kościołów. Ani żadnych innych doktrynalnych. Nie jesteśmy nauczycielami, ale sługami Chrystusa, którzy składają świadectwo o nim. Skupiamy się na Słowie Bożym i własnych doświadczeniach. Przez co chcemy pokazać ogromna miłość Boga do człowieka.

Do poczytania

Zapraszam Cię do zakupu mojej pierwszej książki. Książka ta kończy moją przygodę z fryzjerstwem w aspekcie zawodowym i rozpoczyna moją przygodę z pisaniem ku Chwale Boga.

Ksiażka jest do kupienia miedzy innymi tu:

https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,117993,Wspolczesnie-o-wlosach

https://www.gandalf.com.pl/b/wspolczesnie-o-wlosach/

https://www.dvdmax.pl/wspolczesnie-o-wlosach-ewelina-chrusciel-ksiazka,art697473

Polecane przez nas

Nasza najnowsza książka pod tytułem” Czy warto wierzyć”

niestety jeszcze nie jest gotowa w tej chwili, ale mocno nad nią pracujemy. Śledź nas w social mediach i odwiedzaj naszą stronę www, a na pewno dowiesz się, gdy tylko ją ukończymy.

Prośba o modlitwę

Potrzebujesz duchowego wsparcia?

Napisz do nas, a postaramy się Ciebie wesprzeć!

1 + 9 =

Kontakt

Na razie niestety nie mamy jeszcze swojego biura, ale jesli masz jakieś pytania to napisz do nas!