Jak kształtują się nasze nawyki?

Kiedy w końcu doszło do mnie, że wiele w swoim życiu robię źle, odwrotnie, niż powinnam to zaczęłam zastanawiać się nad mechanizmami działań człowieka. Zadawałam sobie ciągle pytanie dlaczego inaczej myślę i inaczej postępuję od większości ludzi. Fakt, że często mamy...

Kiedy człowiek jest SILNY?

Kiedy ma wspaniałą rodzinę. Wspaniałą rodzinę buduję się wtedy, kiedy się zna Boga. Może szaleć koło nas wiele burz, ale kiedy mamy wsparcie w rodzinie jesteśmy nie do pokonania. Zdaję sobie dobrze sprawę z tego ze wspaniała rodzina to nie jest wcale takie powszechne...

Mentalność przegrańca (ofiary) i zwycięzcy (człowieka sukcesu).

Zrezygnować możesz jedynie wtedy, kiedy nie masz już nic więcej do dania z siebie. – Michael Jordan Czyli NIGDY! Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was - mówi Pan - myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.Biblia...

Trud się opłaca.

W pewnym momencie swojego życia zauważyłam, że nie robię za wiele w kierunku swojego rozwoju. Zauważyłam to w chwili zetknięcia się z ludźmi, którzy robią w porównaniu do mnie sporo. Co najważniejsze Ci ludzie mieli to, czego ja pragnęłam, mieli wyniki. Robili więcej...

Oboje z Meżem, po naszym nawróceniu uznaliśmy, że najważniejszą wartością w życiu człowieka jest poddać się Bogu.

Chcemy prowadzić nowe, lepsze życie dzięki prawdziwej mądrości pochodzącej od Boga. Przez lata oboje borykaliśmy się z wieloma problemami i udało nam się dzięki Bogu z nich uwolnić. Na naszej stronie będziemy składać świadectwo o tym jak wszechmocny, wspaniały i miłosierny jest nasz Bóg.

Kierujemy sie biblijnymi  zasadami wiary. Wierzymy że:

  • Bóg jest w trzech osobach. Bóg Ojciec, Duch Święty i Syn Boży.
  • Biblia jest natchnionych Słowem Bożym.
  • Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, który umarł za nas na krzyżu, powróci po swoje dzieci, którym da życie wieczne.
  • Zbawienie jest z łaski przez wiarę.
  • Każdy może stać się dzieckiem bożym i zostać zbawiony. Każdy kto ukorzy się przed Bogiem, wyzna swoje grzechy i przyjmie ofiarę Jezusa Chrystusa.
  • Uznajemy chrzest przez zanurzenie w świadomym wieku. Poprzez, który każdy może zadeklarować oddanie swojego życia Bogu.
Pragniemy zaznaczyć, że nie prowadzimy dyskusji na temat różnic w naukach kościołów. Ani żadnych innych doktrynalnych. Nie jesteśmy nauczycielami, ale sługami Chrystusa, którzy składają świadectwo o nim. Skupiamy się na Słowie Bożym i własnych doświadczeniach. Przez co chcemy pokazać ogromna miłość Boga do człowieka.

Do poczytania

Zapraszam Cię do zakupu mojej pierwszej książki. Książka ta kończy moją przygodę z fryzjerstwem w aspekcie zawodowym i rozpoczyna moją przygodę z pisaniem ku Chwale Boga.

Ksiażka jest do kupienia miedzy innymi tu:

https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,117993,Wspolczesnie-o-wlosach

https://www.gandalf.com.pl/b/wspolczesnie-o-wlosach/

https://www.dvdmax.pl/wspolczesnie-o-wlosach-ewelina-chrusciel-ksiazka,art697473

Polecane przez nas

Nasza najnowsza książka pod tytułem” Czy warto wierzyć”

niestety jeszcze nie jest gotowa w tej chwili, ale mocno nad nią pracujemy. Śledź nas w social mediach i odwiedzaj naszą stronę www, a na pewno dowiesz się, gdy tylko ją ukończymy.

Prośba o modlitwę

Potrzebujesz duchowego wsparcia?

Napisz do nas, a postaramy się Ciebie wesprzeć!

7 + 14 =

Kontakt

Na razie niestety nie mamy jeszcze swojego biura, ale jesli masz jakieś pytania to napisz do nas!