Jak się żyje bez Boga?

Jakbym miała jednym zdaniem odpowiedzieć na to pytanie to powiedziałabym, że byle jak. Jednak to zbyt ogólnikowe stwierdzenie niedające konkretnego obrazu, dlatego postaram się z mojej perspektywy opowiedzieć, jak się żyje bez Boga. Mogę zdecydowanie coś powiedzieć na...

Dobre nawyki to same korzyści.

Biblia WarszawskaKsięga: Przypowieści Salomona 3:13-15Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Gdyż nabyć ją jest lepiej niż nabyć srebro i zdobyć ją znaczy więcej niż złoto.Jest cenniejsza niż perły, a żadne klejnoty nie dorównają jej...

Opinia innych czy powinna być dla nas ważna?

Jeden jest zakonodawca i sędzia, Ten, który może zbawić i zatracić. Ty zaś kim jesteś, że osądzasz bliźniego?Biblia Warszawska Jak 4:12. „Nigdy nie próbuj tłumaczyć się ludziom, którzy nawet nie spróbowali Cię zrozumieć”. Autor nieznany. „Ocena powierzchowna zawsze...

Skąd się biorą kłótnie i spory między nami?

Wielu problemów w naszym życiu moglibyśmy uniknąć albo rozwiązać, gdybyśmy bardziej wnikliwie je analizowali. Spory, nienawiści i walki biorą się najczęściej z braku dobrej woli do ich rozwiązania. A bark dobrej woli do ich rozwiązania bierze się z pychy, egoizmu,...

Oboje z Meżem, po naszym nawróceniu uznaliśmy, że najważniejszą wartością w życiu człowieka jest poddać się Bogu.

Chcemy prowadzić nowe, lepsze życie dzięki prawdziwej mądrości pochodzącej od Boga. Przez lata oboje borykaliśmy się z wieloma problemami i udało nam się dzięki Bogu z nich uwolnić. Na naszej stronie będziemy składać świadectwo o tym jak wszechmocny, wspaniały i miłosierny jest nasz Bóg.

Kierujemy sie biblijnymi  zasadami wiary. Wierzymy że:

  • Bóg jest w trzech osobach. Bóg Ojciec, Duch Święty i Syn Boży.
  • Biblia jest natchnionych Słowem Bożym.
  • Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, który umarł za nas na krzyżu, powróci po swoje dzieci, którym da życie wieczne.
  • Zbawienie jest z łaski przez wiarę.
  • Każdy może stać się dzieckiem bożym i zostać zbawiony. Każdy kto ukorzy się przed Bogiem, wyzna swoje grzechy i przyjmie ofiarę Jezusa Chrystusa.
  • Uznajemy chrzest przez zanurzenie w świadomym wieku. Poprzez, który każdy może zadeklarować oddanie swojego życia Bogu.
Pragniemy zaznaczyć, że nie prowadzimy dyskusji na temat różnic w naukach kościołów. Ani żadnych innych doktrynalnych. Nie jesteśmy nauczycielami, ale sługami Chrystusa, którzy składają świadectwo o nim. Skupiamy się na Słowie Bożym i własnych doświadczeniach. Przez co chcemy pokazać ogromna miłość Boga do człowieka.

Do poczytania

Zapraszam Cię do zakupu mojej pierwszej książki. Książka ta kończy moją przygodę z fryzjerstwem w aspekcie zawodowym i rozpoczyna moją przygodę z pisaniem ku Chwale Boga.

Ksiażka jest do kupienia miedzy innymi tu:

https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,117993,Wspolczesnie-o-wlosach

https://www.gandalf.com.pl/b/wspolczesnie-o-wlosach/

https://www.dvdmax.pl/wspolczesnie-o-wlosach-ewelina-chrusciel-ksiazka,art697473

Polecane przez nas

Nasza najnowsza książka pod tytułem” Czy warto wierzyć”

niestety jeszcze nie jest gotowa w tej chwili, ale mocno nad nią pracujemy. Śledź nas w social mediach i odwiedzaj naszą stronę www, a na pewno dowiesz się, gdy tylko ją ukończymy.

Prośba o modlitwę

Potrzebujesz duchowego wsparcia?

Napisz do nas, a postaramy się Ciebie wesprzeć!

14 + 8 =

Kontakt

Na razie niestety nie mamy jeszcze swojego biura, ale jesli masz jakieś pytania to napisz do nas!